I. Aké informácie zhromažďujeme?

 1. Zhromažďujeme informácie, ktoré používatelia poskytnú pri vyplnení kontaktného formulára, pri registrácii užívateľského účtu alebo pri prihlásení k odberu Newsletteru. Užívatelia pri registrácii na webe uvádzajú svoje meno a e-mailovú adresu. Ak si neželajú tieto informácie poskytnúť, môžu stránky používať anonymne.
 2. Zhromažďujeme taktiež údaje o vyhľadávaní zľavových kupónov, aby sme mohli zlepšovať našu ponuku na základe preferencií užívateľov.
 3. Službu Google Analytics používame na zistenie správania užívateľov na našich stránkach, aby sme mohli zlepšovať ich funkčnosť. Služba Google Analytics nezhromažďuje žiadne citlivé informácie, ktoré by mohli byť použité na identifikáciu používateľov alebo na ohrozenie ich bezpečnosti.
 4. Na poskytovanie služby sa používajú súbory cookie. Sú umiestnené do vášho počítača prehliadačom (ak je povolený) a umožňujú prehliadaču rozpoznať vás a uložiť niektoré informácie o histórii prehliadania.
 5. Zodpovedná osoba: Roman Taraba, e-mail: info@topkody.sk

II. Na čo sa tieto informácie používajú?

 1. Informácie, ktoré zhromažďujeme, sa používajú na nasledujúce účely:
  • prispôsobenie našej ponuky vašim potrebám
  • zlepšenie našich stránok
  • zlepšenie služieb zákazníkom
  • poskytovanie služieb
  • k správe súťaží, akcií, prieskumov alebo iných projektov organizovaných na stránkach
  • zasielanie oznámenia
 2. Adresa, ktorú uvediete pri prihlásení na odber Newslettera, môže byť použitá na zasielanie príležitostných oznámení, informácií o nových produktoch na našich webových stránkach, ponúkaných službách atď. V každom e-maile je odkaz na odhlásenie z odberu.

III. Zdieľame informácie s tretími stranami?

 1. Nepredávame, neobchodujeme, neodovzdávame ani nezverejňujeme žiadne informácie, ktoré by mohli byť použité na identifikáciu našich užívateľov. Tieto zásady sa nevzťahujú na osoby, ktoré nám pomáhajú so správou webu, zákazníckym servisom atď. ak súhlasia s tým, že budú zdieľané informácie považovať za dôverné.
 2. Osobné a kontaktné údaje neposkytujeme tretím stranám na marketingové, obchodné alebo podobné účely.

IV. Externé odkazy

 1. Naše webové stránky obsahujú reklamné odkazy (bannery, ikony, produktové boxy, textové odkazy, …) iných spoločností alebo jednotlivcov. Tieto reklamy obsahujú odkaz vedúci na inú webovú stránku, pričom kliknutím na odkaz sa používateľ dostane mimo tohto servera.
 2. Súčasne sú prenášané nevyhnutné údaje o užívateľovi, aby bolo možné identifikovať, z ktorej stránky užívateľ prišiel. Týmito údajmi sú predovšetkým záznamy cookies.
.